Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Ktoś miał skutki uboczne po podaniu kontrastu? Mam silny ból głowy, dreszcze, osłabienie.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Dzień dobry, proszę o kontakt osoby zmagające się z dystrofią Beckera. Niestety wszystkie posty jakie znalazłam są sprzed kilku lub nawet kilkunastu lat.
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-01-13 15:57:14 Mój syn ma padaczke lekooporną prosze o informacje gdzie uzyskać pomoc. Chodzi o operacyjne leczenie mój numer tel.kom 693452226 za pomoc z góry bardzo dziękuję[/CYTAT] Bardzo proszę o udanie się do doktora Rysza Warszawa epileptolog.
41 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witaj. Myślę, ze na ból mięśni najlepszy byłby masaż. Kazdy rehabilitant może tu pomóc. Ostatnio po ataku bardzo bolała mnie szyja - moja rehabilitantka wspaniale to rozmasowała. Pozdrawiam !
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Posiadam kilka opakowań betaferon 250 , zostały mi po mamie. Zapraszam do kontaktu 720935456
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Czy komuś udało się wyleczyć na tyle ucisk/uszkodzenie nerwu aby odzyskać sprawność seksualną? Erekcję/orgazm?
18 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam też moja córka choruje na padaczkę w szkole poinformowałam wychowawczynie żeby w razie czego mógł ktoś udzielić pomocy córka ma 13 lat, a stawał ktoś na komisję o niepełnosprawności jak to wygląda?
11 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT]Gość 2023-03-06 20:53:47 Witam. Mam pytanie odnośnie mojego wyniku rezonansu. Co oznaczać może mój wynik? Bardzo często boli mnie głowa i prawe ramię. Nie wiem czy to od kręgosłupa czy szukać przyczyny gdzie indziej, a wizyta u ortopedy dopiero za 3 tyg. Z góry dziękuję za odpowiedzi. OPIS: W badaniu MR stwierdza sie: Skrzywienie osi kr piersiowego w prawo. Naczyniak 15x13mm w trzonie i nasadzie lewego łuku kręgu Th5. Wysokość trzonu TH5 prawidłowa. Pozostale kregi piersiowe o prawidtowej wysokosci i prawidlowym sygnale szpiku. Wysokosc i sygnat krazków miedzykregowych prawidlowe. Nie stwierdza sie obecnosci prepuklin krazkow miedzykregowych, cech stenozy swiatta kanalu kregowego ani otworów bocznych. Widoczny rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych. W badaniu MR stwierdza sie: Skrzywienie osi kr szyjnego w lewo. Zniesienie lordozy szyjnej. Kregi szyjne bez zmian patologicznych. Wysokosc i sygnat krazków miedzykregowych prawidowe. Na poziomie C2-C5 bez dyskopatii i bez spondylozy. Na poziomie C5-6 plaska prawobozna wypuklina krazka m-pozostajaca w konflikcie z korzeniem prawego nerwu rdzeniowego. Na poziomie C6-7 dyskretna centralna podwiezadlowa wypuklina krazka miedzykregowego bez stenozy kanalu kregowego z dyskretnym modelowaniem worka oponowego i obustronnym konfliktem korzeniowym. Widoczny rdzen kregowy bez zmian ogniskowych. Na poziomie C5-6 pojawiła sie dyskretna dyskopatia.
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: