Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam.Szukam sprawdzonego neurologa z okolic Katowic zajmujacym sie bólami głowy. Od ponad dóch lat mam uporczywe bóle głowy zlokalizowane na czubku tzn. rozpieranie i ucisk ból jest na tyle silny że utrudnia mi życie w normalnym funkcjonowaniu. Zaznaczam że chodzę do neurologa i zażywalem leki : Divascan, caffe***,propranolol,flunarizum,nimesil teraz biorę pregabalin lecz one nie działaja w takim stopniu by normalnie funkcjonować. Miałem badania tk kręgów szyjnych niby mam zwyrodnienia, RM głowy torbiel pajeczynówki 13 mm. Lekarz mowi że nie wie co może być przyczyna tych bóli bo leki które przepisuje nie działaja. Mam 51 lat i nie wiem co robić i stwierdziłem że na razie nie będę się truł tabletkami jak nie pomagają. Może miał ktoś podobne problemy lub zna lekarza który może pomóc.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 07-03-2026, 12:01:44 Cześć, pomyślałam że napiszę żeby dodać otuchy tym którzy szukają informacji, tak jak ja szukałam. W listopadzie 2025 mój tata spadł ze schodów i rozbił sobie głowę po prawej stronie. W szpitalu przeprowadzili mu odbarczenie mózgu z krwi , usunęli mu prawą część czaszki. Bardzo poważny uraz mózgowo czaszkowy, krwiak podtwardówkowy i inne uszkodzenia. Został od razu wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Leki zaczęli mu zmniejszać po 3-4 dniach, nastąpiło powolne wybudzanie… powolutku około kolejnych 3-4 dni się wybudzał, musiał być przywiązany do łóżka ze względu na pobudzenie. Był bardzo splątany , splątanie to trwało o wiele dłużej niż czytałam w Internecie, następnie został przewieziony na wstępną rehabilitację. Tam również był długo splątany, zły, zdenerwowany, rodzina była jego wrogiem. Udało nam się go sprowadzić do Polski na następną rehabilitację, do ośrodka w Krakowie. Tam doszedł prawie całkiem do siebie. ALE największą poprawą nastąpiła gdy wrócił do domu. W domu poprawa 100% . Tata wrócił do normalnego funkcjonowania, pracy i jazdy samochodem. Niestety pozostał skutek w postaci padaczki pourazowej (pierwszy raz 4 miesiące po wypadku).[/CYTAT] Do którego ośrodka w Krakowie?
140 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Cześć! Jestem po operacji embolizacji dwóch tętniaków mózgu - oba na tętnicach ocznych, operowana byłam przez świetnego specjaliste. Wszystko się udało, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, rzuciłam palenie, alkohol, zrezygnowałam z mięsa i nabiału. ALE : dwa-trzy miesiące po drugiej operacji doznałam stanu, który lekarze zdiagnozowali jako TIA. ostałam tydzien w szpitalu, kazali mi brac leki na cholesterol i dbac o diete, co zrobilam. Dwa miesiace temu mialam kolejny atak : te same objawy - czyli TYLKO zaburzenie widzenia, lekkie rozkojarzenie (imiona znanych mi osób brzmiały dziwnie :D ) i pogoniło mnie do łazienki. Tym razem w szpitalu powiedzieli mi, że nie wiedzą czy to TIA czy migrena z aurą (bo żadnych niedowładów, mrowień itp) W zeszłym miesiącu znowu to samo : ale tym razem bardzo delikatny, zamiast zasłonić mi połowę wzroku na jedno oko jak poprzednio, tym razem mialam tylko charakterystyczny dla migreny z aurą 'zygzak' + rozkojarzenie. Każdy z tych ataków trwał nie dłużej niż godzine. Ostatnie dwa byly po wysiłku fizycznym dnia poprzeniego i małej ilosci snu. Zaczęłam się diagnozować u kardiologów i neurologów - na razie nic nie znaleźli. Neurolodzy i radiolodzy którzy oglądali moje badania powiedzieli że oni tu TIA nie widzą. Problem jest tylko taki, że po pierwszym, najmocniejszym epizodzie mam pogorszony wzrok w jednym oku, do tego stopnia że muszę wymienić szkło. Zastanwiam się czy mozliwe jest aby jedno to było TIA a reszta to już migreny? Jak ktoś ma podobny problem i nie wie co mu dolega zapraszan do dyskusji. Zaczęłam suplementację Q10 i to ma ponoć pomóc z migrenami. A.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 27-05-2026, 15:12:33 Witam, mam zdiagnozowaną DM2 i postanowiłam postarać się o grupę z tego tytułu. Złożyłam wniosek i zaświadczenie od lekarza rodzinnego (po do lekarza od chorób mięśniowych w Warszawie mam dopiero na koniec 2029 roku) oraz wyniki badania genetycznego potwierdzające DM2. Mam pytanie czy ciężko było przekonać komisję d/s orzekania o niepełnosprawności do przyznania grupy?[/CYTAT] Ja też złożyłam papiery na komisję i zobaczymy co będzie, daj znać jak będziesz miała już decyzję Pozdrawiam wszystkich z DM2
97 komentarz
ostatni 8 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 30-11-2025, 02:24:39 [CYTAT] gość 07-10-2025, 22:25:53 Witam , proszę o pomoc i kontakt z osobami które maja do czyniena z ta choroba . Pozdrawiam[/CYTAT][/CYT Witam jestem chora na parapareze spastyczną. To mój nr.tel. 507 082 095 Pozdrawiam
35 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Bardzo proszę o podanie namiaru na doktora zapaśnika jak również na doktora szajnera – jeśli nie numer telefonu to przynajmniej imię obydwu lekarzy i ewentualnie jakiś adres. Z góry dziękuję
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Poproszę o kontakt telefoniczny. Miałem neuralgię przez 12 lat i od marca jestem wolny od bólu. Paweł 732585857
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Witam 35 lat jestem po pęknięcie teniaka, po wylewie i miałam udar mózgu. Drugiego tętniaka mi zrobili, mam na nim 6 spirala. Do tego robili mi to wszystko przez tętnice udową, po której dostałam krwotoku do brzucha. I mnie operowali, uszkodzili mi w 3 miejscach tętnice, gdzie późnij napisali że to był tętniak kolejny. Moje pytanie brzmi mi mogę zajść w ciążę i rodzić normalnie czy juz tylko cesarka.....
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: