Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Oczywiście podstawowym badaniem przy tej chorobie jest EEG. Tak kiedyś jak i teraz wychodzi ono niezbyt dobrze. W zapisie notuje się czynność napadową, widnieją fale ostre. Tymczasem zero ataków, napadów nieświadomości itp. Po prostu nic się nie dzieje. Ostatnie moje EEG pochodzi z 2020 roku i z 2023. Ich opisy są praktycznie takie same. Pomimo, że czynność napadowa jest zauważalna w tych zapisach to u mnie zero jakichkolwiek ataków. Podejmuje bardzo różne aktywności. W tym także te niezbyt wskazane dla osób z padaczką. Używam ostrych narzędzi, obsługuje niebezpieczne maszyny, chodzę na basen, pracuję w nocy... No i tu pojawia się pewien szkopuł. Generalnie od ok dwunastu lat pracuje głównie nocki i nie wyobrażam sobie pracować inaczej. Lekarz neurolog, który od początku mnie prowadzi w tej chorobie zna dobrze mój przypadek i tylko on jest w stanie podpisać mi zgodę na pracę w nocy ! Żaden inny lekarz nie podpisze mi zgody na pracę w nocy. Przecież to jest jakieś nieporozumienie. Mi zdecydowanie łatwiej funkcjonować w pracy w nocy niż w dzień na I zmianie. Nie skutkuje to u mnie pojawieniem się ataków. Mało tego. W tym roku wziąłem się za kurs prawa jazdy. Zrobiłem EEG, poszedłem do neurologa, a ten pomimo, że zna mój przypadek i generalnie nie robi mi problemu z zaświadczeniem, że mogę pracować w nocy, to jednak zawahał się i zaświadczenia o przeciwskazaniach nie wystawił. W zamian postanowił skierować mnie na rezonans głowy. Stanęło na tym, że jak postanowił, jeśli głowę będę miał czystą, to takie zaświadczenie wystawi. Jemu w zasadzie chodziło bardziej o zaniki świadomości, obawiał się, że to może wystąpić w moim przypadku. Natomiast u mnie problemy ze świadomością nie występują. Od 30 lat jeżdżę rowerem, był okres, że interesowałem się alpinistyką i naprawdę podejmowałem różne aktywności i w ogóle totalnie nic się nie dzieje. Obecnie jestem po badaniu rezonansem, czekam na opis, który ma być na początku przyszłego miesiąca. Przeglądając zdjęcia na płycie jaką otrzymałem z badania MRI nie doszukałem się niczego podejrzanego typu guz, krwiak itp, no ale ja lekarzem nie jestem... Powstała tym samym ciekawa sytuacja. Mam na papierze padaczkę z napadami w EEG, a w istocie jej nie mam. Rodzi to dla mnie formalne problemy, tym bardziej, że w przyszłości zamierzam ubiegać się o pozwolenie na broń.
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Witam, chciałbym zapytać czy lek cezarius 750 jest bezpiecznym lekiem dla kobiet w ciąży
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
OPIS: W istocie białej obu półkul mózgu drobne, pojedyncze zmiany naczyniopochodne o wym. do 5 mm. Umiarkowane zaniki korowo - podkorowe. Niewielka leukoarajoza okołokomorowa. Układ komorowy poszerzony wtórnie do zaników, bez zniekształceń, symetryczny, bez przemieszczenia. Bez ognisk świeżego niedokrwienia w obrazach DWI/ADC. Kąty mostowo - móżdżkowe bez zmian. Bez cech przebytego krwawienia wewnątrzczaszkowego. Zatoki przynosowe bez zmian zapalnych. Tłuszczak podskórny lewej okolicy potylicznej o wym. 21x15 mm Co to znaczy ?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Dziwny ten twój nr tel?! Rehabilitacja pomogła? Pozdrawiam Twoją żonę, -mati123
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Czy leki na depresję mogły uszkodzić układ nerwowy spowodować ze nie ma zupełnie smaku węchu łaknienia myślenia pamięci płytko oddycham nie mam lez uczuć nie odczuwam czy jest ciepło czy zimno. Bolu
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
mam to samo juz prawie miesiąc. i jaka byla diagnoza lekarza?
4 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Poszukuję nr tel do miejsca gdzie przyjmuje dr Łusakowska. Czy ktoś może posiada ?
52 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 09-02-2024, 10:52:59 Hej, jeśli to dalej aktualne mogę pomóc w temacie KPU. Właśnie sama przechodzę leczenie.[/CYTAT][CYTAT] gość 09-02-2024, 10:52:59 Hej, jeśli to dalej aktualne mogę pomóc w temacie KPU. Właśnie sama przechodzę leczenie.[/CYTAT] Dzień dobry, jak można się z Panią skontaktować ?
6 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: