Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Czy zawroty głowy i nudności zgłaszał pan lekarzowi? Ja po zabiegu kilka tygodni miałam piski w uszach,zawroty, bóle (ale raczej umiarkowane). Z czasem przeszlo choć się bałam. Ciśnienie miałam w normie. Proszę zgłosić to cisnienie lekarzowi koniecznie
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Rls mam od dwóch lat. Biorę leki na Parkinsona. Działają na mnie 5 godzin . Wiec jedna tabletkę biorę o 21 a druga o2 w nocy . W przeciwnym razie zero spania. Spacerowanie cala noc . A tak sie zyc nie da . A trzecią biore w dzien o 13stej by móc chwilę posiedzieć czy poleżeć. Nie wiem czy to zycie jest takie fajne teraz .
104 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
I dostawy lewego płata skroniowego
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: