Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Ile masz lat, stosujesz jakąś dietę? Pozdrawiam Marx07 [CYTAT] gość 05-01-2026, 23:33:58 Witam. Również mam ten sam problem od niedawna , tylko jedna rzecz że ja mam skoki ciśnienia , biorę tabletki i sama nie wiem czy są za słabe :-[ a bóle głowy pozostały po dużym skoku ciśnienia od tamtej pory nie ma dnia bez bólu głowy, a do tego przy bolach czasem wzrost ciśnienia i kłucie w klatce , EKG zawsze super echo serca wszystko ok, tylko te piski i bóle głowy a to na górze a to w skroniach a to z tyłu masakra czy ktoś też tak ma? Pozdrawiam Aga[/CYTAT]
7 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Chcę nawiązać kontakt z neurochirurgiem gdy mam bardzo dużego tętniaka mózgu nieoperacyjnego wrzecionowatego i mam silne bóle za prawym uchem, zażywam apap extra 2szt kilka x dziennie z marnym efektem a wymiotuję od innych typu melodyn itp
1 komentarz
ostatni 17 dni temu  
/ gość
Proszę o pomoc. Po tym neurotopie który boorebod 1.5 roku stałem się aseksualny. Małżeństwo mi się zaczyna sypać przez to . Co mogę zrobić? Mój testosteron spadł do niskiego poziomu. Proszę o pomoc. Dodam tylko że lekarz urolog przepisał mi leki które w ogóle nie działają. Tadalafil i sidenafil. Oraz andromen.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: