Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Najlepiej by skontaktować się z lekarzem w takiej sprawie. Lekarz może zalecić dalsze badania, takie jak tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny, aby lepiej zrozumieć przyczynę dolegliwości.
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Dziwny ten twój nr tel?! Rehabilitacja pomogła? Pozdrawiam Twoją żonę, -mati123
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] MariuszRafal 27-05-2023, 10:13:05 WITAM MOŻE KTOS POMOŻE To bylo w wielki piątek(07.04.2023) zrobilo mi sie strasznie slabo bylem caly blady musialem usiasc na podlodze bo bym sie przewrocil na ziemie czulem sie jakby ktos mnie udezyl bejsbolem przez głowę to stalo sie tak nagle. Zona robila mi oklady na kark z lodu dala mi wody zaprowadzila na lozko zaczelo mi sie robic lepiej, po pewnym czasie mialem drgawki z zimna jakbym byl w zimę na dwozu ale mi przeszlo. Nastepnego dnia zaczalem dziwnie widziec jakbym to nie byl ja jakbym widzial po 3,4 piwach obraz taki wyostrzony czulem sie otepialy zapominalem co mam zrobic problemy z koncentracja. Czasami czuje sie tak fatalnie jakbym mial zaraz zemdlec. Coraz czesciej mnie boli glowa z przodu i czuje pulsowanie zyl jak sa skronie jakbym mial strasznie duze cisnienie tam. Laryngolog wszystko jest dobrze ortopeda wszystko jest dobrze. W szpitalu mi robili ct mrt glowy wszystko dobrze. A jeszcze mi dfetwieja palce u dloni czasami po lewej a czesciej po prawej ale tylko jak leżę. Prosze o wasze opinie i pomoc. Do tej pory mam ten stan nie wiem już co mam robić. moj adres w razie w [email protected] Prosze pisać tu na forum albo na mail.[/CYTAT] Mam identyczne objawy. Powiedz mi, czy już się zdiagnozowales ? U mnie jest podejrzenie nerwicy lękowej.
5 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Czy jesteście w temacie komputera i jego szkodliwości na mózg interesuje mnie lewa półkula i niepełnosprawnośc w stopniu lekkim
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Czy zona po dwóch wylewach może lecieć samolotem
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Ja również mam malformację tetniczo-żylną w mózgu przez to mam ataki padaczki, bóle głowy, szumy uszne. Embolizacji nikt się nie chce podjąć wada jest zbyt duża i głęboko Ciężko stwierdzić wiem tyle, że mnie często głowa boli a najbardziej przy gwałtownych zmianach pogody. Powoli dostaję nerwicy od tego nikt nie potrafi pomóc.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam wszystkich. Szukam kogoś do wymiany doświadczeń w opiece nad osoba po udarze
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry Czy udało się Pani znaleźć rozwiązanie problemu? Mam takie same objawy i podejrzenie. Proszę się odezwać.
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: