Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Cześć! Razem z kolegą prowadzimy badania na temat skuteczności fizykoterapii w schorzeniach tj - porażenie Bella, polineuropatie, osłabienia mm po urazach stawowych, opadająca stopa. Jeżeli jesteś takim pacjentem lub jesteś terapeutą takiego pacjenta zapraszamy do kontaktu! Badania prowadzimy w Poznaniu w Darmed Fizjoterapia - także zapraszamy pacjentów z Poznania i okolic! W ramach udziału w projekcie jest badanie plus około 20 zabiegów fizyko indywidualnie dobranych do schorzenia. Zapraszam do kontaktu drogą mailową - [email protected] lub telefonicznego pod nr. 530009993
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
[CYTAT] gość 11-10-2023, 23:56:04 Witam, szukam pomocy delecta acteled delecta[/CYTAT] Ząbkowice slaskie
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Bardzo cieszę się , że zobaczyłam Wasze opinie. Dostałam telefon i miałam wybrać się w tym tygodniu na konsultacje. Dzięki Wam raczej się nie wybiorę. Czy ktoś zna jakiś prawdziwy ośrodek z przyjaznymi terminami i na nfz?
28 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Cześć, Chciałbym zapytać na forum czy ktoś z Was zetknął się z podobnym przypadkiem lub sam miał takie objawy jak ja. Mam 36 lat, a problem zaobserwowałem 3 m-ce temu. Zauważyłem, że podczas dłuższego spaceru (wyjście do sklepu) pojawia się u mnie ból śródstopia i/lub bólem w stawie skokowym. W międzyczasie zrobiłem kilka badań jak - USG stawu skokowego, USG biodra, RTG odcinka lędźwiowego, MRI odcinka lędźwiowego, badania krwi, OB, CRP. Na zdjęciu USG stawu skokowego nic nie wykryto. Na zdjęciu USG biodra wykryto pewne zmiany zwyrodnieniowe, ale ortopeda stwierdził, że nie są one źródłem bólu, W badaniu MRI wyszło, że mam wypukliny(nie mylić z przepuklinami) w odcinkach L4/L5 i modelują one nerwy. Problem w tym, że nie odczuwam bólu pleców w odcinku lędźwiowym i regularnie ćwiczę mięśnie brzucha i pleców. Test Mackiewicza wychodzi negatywnie. Aktualnie ból pojawia się raz w stawie skokowym lub śródstopiu, aby następnie wystąpić również w biodrze i pośladku. Ból biodra ma charakter ściskanych mięśni jakby pod wpływem chodzenia nienaturalnie się one napinały. Ból pośladka jest podobny. Natomiast ból śródstopia/stawu skokowego to ból pulsujący jakby ktoś nad kostką zacisnął pętelkę i przez chwilę nie było dopływu krwi do stopy. W międzyczasie chodziłem na masaże bolącej nogi i pleców - łącznie 8 zabiegów, teraz praktykuję elektroterapię, ultradzwięki i krioterapię. Jednak nigdy nie przyniosły one ostatecznej poprawy, zawsze jest to chwilowa - jednodniowa lub kilkugodzinna ulga w bólu. Proszę o opinię i dzielenie się swoimi spostrzeżeniami, a nóz może któraś będzie właściwa.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Cześć! Jestem ciekawy tematu [url=https://polems.pl/index.html]aparat eeg[/url] (Elektroencefalografu) i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat jego zastosowań. Wiem, że EEG jest używane do pomiaru aktywności elektrycznej mózgu, ale chciałbym poznać dokładniej, do czego konkretnie można go wykorzystać. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje i wskazówki. Dziękuję z góry za Wasze odpowiedzi!
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Cześć, jestem po operacji kręgosłupa. Chodzę na zabiegi z NFZ, zdaję sobie sprawę, że to za mało. Czy ktoś poleci [url=https://osteohelp.pl/fizjoterapia/] dobrego fizjoterapeutę w Krakowie[/url]?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Leki na depresję uszkodziły układ nerwowy spowodowały otępienie skroniowe
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Ja może odświeżę wątek ;) Byłem już dwa razy u doktora Więcka i zacząłem rehabilitację u nich na miejscu. W końcu moje kolano dochodzi do siebie
125 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: