Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam, Mam dyskopatię lędźwiową i jestem obecnie zapisany na operację NFZ
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam, ja od dwóch lat już tak cierpię , żaden lekarz nie pomógł mi Teraz mam niby zrobić rezonans magnetyczny że niby nerw baxtera czy coś takiego . Ale tyle co już przeszłam...że zdrowego człowieka zrobiłam się unieruchomiona młoda osobą. Szok i żal w oczach 😥 Gdyby ktoś się chciał napisać jak u niego się potoczyły losy to proszę bardzo o maila [email protected] Ewelina Ewelina
5 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Dokładniej - jest po stentowaniu
44 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry. Badanie potencjałów wywołanych wykazało w 2017 roku prawostrone uszkodzenie drogi wzrokowej przed skrzyżowaniem wzrokowym. W ciągu 6 lat od diagnozy straciłam wzrok w prawym oku. Byłam diagnozowana pod kątem stwardnienia rozsianego natomiast nie było zmian w mózgu ani prazkow oligoklonalnych w płynie MR w związku z czym w 2017 roku lekarze przerwali diagnostykę, jako ostateczne rozpoznanie neurolog wpisał migrenę... i żyje tak do dzisiaj. Reszta objawów takich jak parestezje prawej strony ciała, zaburzenia widzenia i równowagi, niesamowite bóle kręgosłupa, fotopsje i wiele innych - pozostało. Pojawiają się w różnych odstępach czasowych. Biegam od lekarza do lekarza i jestem odsyłana a okulista kazał nauczyć się z tym żyć. Drugi okulista sugeruje zespół Devica. Proszę o pomoc - co to może być, od czego, gdzie się kierować? Wszędzie mnie odsyłają.
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Czy są zagrożenie dla dziecka jeżeli migdałki mozdzgowe wynoszą 8mm
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Czy ktoś tu jeszcze zagłada? Moja siostra ma wodogłowie Evans. 0.52. Zastanawiam się czy to dużo, czy mało? Neurolog w zasadzie nic nie mówi. Siostra ma okropne nietrzymanie moczu i jest taka otępiała. Niestety ciezko stwierdzić od czego to się robi bo jest niepeknosprawna intelektualnie w stopniu lekkim I zaburzona psychicznie.
124 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry, mam 30 lat i kilka lat temu(około 4) gdy zdiagnozowano u mnie cukrzycę, pojawiły się u mnie zawroty i ból głowy. Zrobiłem wszystkie zalecane badania u laryngologa, tomografię komputerową głowy i kręgosłupa. Stwierdzono zwiększoną sklerotyzację atlanto-potyliczną 2-go kręgu, ale nie stwierdzono powiązania do bólu i zawrotów głowy. Miesiąc temu podczas badań u kardiologa stwierdzono u mnie Zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej, podczas siedzenia puls 80 gdy wstaję puls natychmiast nie spada poniżej 120. Kardiolog przepisał mi Propanolol 10mg 3 x dziennie, niestety objawy po nim nasiliły się, straciłem przytomność w pracy i zabrano mnie do szpitala na obserwację, następnego dnia wypuścili mnie i kazali udać się do kardiologa. W ostatnich tygodniach objawy znacznie się nasiliły, do tego stopnia, że po kilku minutach stania lub chodzenia tracę przytomność. W dodatku po krótkiej chwili gdy stoję lub chodzę mam zaburzenia widzenia, silny ból w klatce piersiowej, nie czuję kończyn i co ciekawe dzieje tak się również jazdy samochodem pomimo tego, że siedzę. Mam też cukrzycę typu 2 oraz nadciśnienie uregulowane lekami. Przyjmuję Metforminę 1000mg 2 x dziennie Lercanipidin 10mg rano, Carvedilol 3 mg 2 x dziennie, Candesartan 4mg rano. Kardiolog twierdzi, że z sercem wszystko jest w porządku i zaprasza na badania kontrolne za kilka miesięcy. Co mogę z tym zrobić ? Do kogo się udać ?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Zrób rezonans. Moze to być nadciśnienie śródczaszkowe. Ono wychodzi tylko po punkcji. Nazywa się to badanie ciśnienia śródczaszkowego podczas punkcji ledzwioiwej. Tylko w warunkach szpitalnych.
6 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: