Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 02-08-2025, 13:38:09 A czy Wasze dzieci oprócz braku przegrody miały brak ciała modzelowatego?[/CYTAT] U nas cialo modzelowate jest
7 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Moja mama po udarze prawostronnym powtarza nieustannie trzy słowa CZY TO SIĘ COFNIE? PROSZĘ PORATUJCIE.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Sugestie: 1. Mam pytanie dotyczące szczepionki, jeśli się szczepiłeś. Miałeś jakieś objawy poszczepienne? Na forum sfd jest osoba (autor shirai), która zauważyła po szczepieniu dziwne problemy z obniżonym libido. 2. Czy byłeś za granicą i kąpałeś się w jakim bajorze? Robiłeś morfologię krwi (eozynofile, neutrofile) Może to jakieś zakażenie? 3. Masz jakieś alergie? Coraz więcej osób choruje na różne dziwne alergie, czy próbowałeś jakiejś diety? 4.Czy zauważyłeś jakieś plamy na skórze? 5. Kilka lat temu widziałem na forum podobne objawy nazwa i autor tematu "FlowIrak Lewostronne mrowienia, drętwienia po infekcji wirusowej" Pozdrawiam
5 komentarz
ostatni 9 dni temu  
/ gość
Siada ci kregoslup,szyjny piersiowy,zacznij się gimnastykować,wzmacnic kark i ramiona,możesz sam beż fizjoterapii
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Witam, byłem u neurologa, zlecił rezonans kręgosłupa piersiowego (na dniach będę wykonywał) i przepisał póki co leki Neurovit i Preato. Tego drugiego póki co nie tykam, bo lek podobno uzależnia, natomiast biorę Neurovit i jest poprawa, stany lękowe praktycznie ustąpiły, ból i gniecenie nadal są, ale zdecydowanie straciły na sile i póki co da się żyć. Napiszę więcej jak będę po rezonansie, pozdrawiam wszystkich serdecznie
6 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Jeśli chcesz by Ci odpisał to daj maila :) Na pewno będzie szybciej. Pozdrawiam Marek [CYTAT] gość 19-10-2025, 12:05:09 Wiram chce do ciebie dołączyć, bo mam identyczne objawy od 8 miesięcy.Tylko u mnie zaczęło się od wypadnięcia dysku na poziomie c6 c7 widoczne na MRT.Ortopedzi leczyli mnie zachowawczo tzn Ibuprfenem,fizjoterapeuci odbębnilo jakieś 16 zabiegów masazu.Zadnej poprawy.Neurolog stwierdził,że przewodnictwo nerwowe do mózgu nie jest zaburzone.A ja nie mogę żyć.Najbardziej pomaga czas.Mrowoenie,ciągnięcie,kłucie wykręcanie,marzniecirle cofa się powoli.Zostal bol karku,jakby mi ktoś nałożył 100 kg worek na plecy.Bralam witaminę B,D magnez /dziennie/rozkurcza mi spięte mięśnie.Oprocz tego jest obojętne co jem,boli mnie żołądek i kregoslup wzdłuż,tak,że schudłam 15 kg,Odwiedzilam ginekologa,zrobiłam USG narządów brzucha,wszystko w porządku, mam wole tarczycy chcą żebym zoperowala,ale oprócz tego nic.Nie wiem co dalej robić,cierpię.Dostalam też depresji, wspominam przeszłość i mam napady płaczu,bo przyszłość jawi mi się straszna.Rodzina ma mnie już dość,bo tylko jecze i nie wiedzą jak mi pomóc.:-(Jezeli u ciebie nie kregoslup ,to zostają neuropatie cukrzycowa,stwardnie rozsiane.parkinson,zanik rdzeń.boczny, fibromialgia albo jakieś inne zadkie choroby.Neurolog powinien cie badać w tych kierunkach,może objawy myszą się nasilić,żeby coś zdiagnozować,Są też przychodnie zwalczania bólu,ale to tylko żeby zyskać na czasie i pomyśleć,co dalej,Odpisz mi proszę,może razem coś poradzimy,bo nie wiem co jeszcze mam robić,aby wyzdrowiec[/CYTAT]
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 10-05-2023, 10:36:05 Od dwóch miesięcy mam przepuklinę L5-S1 na ok. 4mm, która uciska nerw S1 i skutkuje osłabieniem prawej stopy i łydki. Stąd, otrzymałem jednoznaczne skierowanie od 2 renomowanych neurochirurgów na operację tzw. odbarczenia nerwu. W oczekiwaniu na operację intensywnie się rehabilituję od miesiąca, chodzę regularnie na basen i widzę duże postępy – siła w prawej nodze wzrosła z ok. 30% do 80% względem 100% w lewej nodze, bóle w lędźwiach drastycznie się zmniejszyły, choć odruchu Achillesa (Babińskiego) w ogóle nie mam w prawej nodze i łydka się zakwasza przy aktywności fizycznej. Wobec tego będę wdzięczny za poradę, co robić i czy dotychczasowy progres pozwala Waszym zdaniem liczyć na trwałe nieoperacyjne rozwiązanie problemu. Wyznaczony termin operacji mam na 19.05, więc kwestia jest taka, czy stracić termin i obserwować czy są dalsze postępy, czy iść śladem rekomendacji neurochirurgów. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Bardzo Cie prosze o kontak 539043028. Mam te sama sytacje wyslij prosze sms oddzwonie
11 komentarz
ostatni 14 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: