Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Kochana, jestem z Tobą❤️ mój tata leży w Zawierciu, rozległy wylew. Tak samo się boje. Co ja bez niego zrobię? Jak żyć dalej. Tylko żeby nie cierpiał… Rozpacz. Tatusiu wróć.
28 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Najlepiej by skontaktować się z lekarzem w takiej sprawie. Lekarz może zalecić dalsze badania, takie jak tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny, aby lepiej zrozumieć przyczynę dolegliwości.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Dzień dobry Czy udało się Pani znaleźć rozwiązanie problemu? Mam takie same objawy i podejrzenie. Proszę się odezwać.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, medycyny i zdrowego stylu życia. To miejsce, gdzie eksperci i pasjonaci branży dzielą się wiedzą i doświadczeniem. 🏥💊 Aby uczcić tę okazję, organizujemy konkurs o jesiennej chandrze! 🍂😔 Jak wziąć udział? To proste: 👉 Polub stronę Medforum.pl! na Facebooku 👉 Dodaj pod postem konkursowym w formie komentarza przepis na to, jak skutecznie radzić sobie z jesiennym przybiciem. 👉 Polub post konkursowy Nagrody? Oczywiście! 🎁 Uczestnicy, którzy spełnią powyższe warunki i udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają zestaw kosmetyków Tołpa Dermo Face. Konkurs trwa do 14.12.2023 r. Jesień może być magiczną porą roku, a my chcemy razem z Wami odkrywać jej uroki. Dołącz do nas i podziel się swoimi sposobami na walkę z chandrą! Dowiedz się więcej na stronie FB Medforum.pl!, a także w regulaminie i weź udział w konkursie! 💪🍂 Więcej informacji znajdziesz na: https://medforum.pl/wiadomosc/konkurs-odpowiedz-na-pytanie-jak-walczysz-z-jesienna-chandra-i-zgarnij-nagrody/30950
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Oczywiście chodzi mi o angio MR.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Zastanawiam się nad laserowym usuwaniem żylaków i chciałbym poznać opinie osób, które przeszły już przez tę procedurę. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Interesują mnie skutki uboczne, ból po zabiegu, a także efekty końcowe. Czy procedura była skuteczna? Dodatkowo szukam miejsca, gdzie mógłbym odbyć zabieg. Ostatnio natknąłem się na stronę [url]https://www.laser.opole.pl/[/url] - czy to dobre miejsce? Bardzo zależy mi na Waszych opiniach, zanim podejmę decyzję. Dziękuję za wszelkie informacje i rady!
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Cześć! Zastanawiam się, [url=https://maad.info.pl/jakie-produkty-spozywcze-warto-wybierac-aby-zmniejszyc-ryzyko-chorob-nowotworowych/]jakie produkty spożywcze mogą pomóc w zmniejszeniu ryzyka chorób nowotworowych[/url]. Czy ktoś ma sprawdzone rady dotyczące zdrowej diety i wyboru produktów spożywczych, które mogą wspomagać profilaktykę nowotworów? Chętnie poznam Wasze sugestie i doświadczenia w tej kwestii. Dzięki za każdą pomoc!
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Dziwny ten twój nr tel?! Rehabilitacja pomogła? Pozdrawiam Twoją żonę, -mati123
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: