Reklama:

Łokieć tenisisty – problem nie tylko sportowców

Materiał prasowy Grupy LUX MED / 38 Content Communication

Ten tekst przeczytasz w 4 min.

Łokieć tenisisty – problem nie tylko sportowców

Shutterstock

Praca w ogródku, spędzanie czasu na świeżym powietrzu

Choć nazwa „łokieć tenisisty” kojarzy się ze sportem, a wręcz z bardzo konkretną dyscypliną, okazuje się, że problem ten dotyczy także osób o siedzącym trybie życia czy wykonujących powtarzalne ruchy ręką w pracy, np. fryzjerów. Schorzenie może dotykać tych pracujących przed komputerem, mechaników, a nawet – co ważne wiosną - osób wykonujących prace ogrodowe! Czym jest łokieć tenisisty, jakie są jego objawy i jak się go leczy? Na te pytania odpowiada lek. Monika Moczko, ortopeda ze szpitala ORTHOS Grupy LUXMED.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Rehabilitacja

Gdzie kwalifikacja i operacja endoskopowa przepukliny C?
Witam, Gdzie w wielkopolsce można się kwalifikować na operację endoskopową przepukliny kręgosłupa szyjnego? Koniecznie NFZ. Sam nie mogę nic znaleźć.
Operacja szyjnego a pieczenie stop
Czy was też piekły stopy I parzyły nawet palce czy lydki od szyjnego . Rece nic .
Operacja szyjnego
Ktoś miał zabieg w Konstancinie ,i jakie efekty ?
Przed operacja
Witam Jestem przed operacją bardzo się boję . Czy też tak mieliście, że dolegliwości prawie minęły przed operacja Mam mieć wstawione 2 impla ty c5-6 i c6-7 . B.
Przepuklina L5/S1 - operacja czy rehabilitacja
Cześć, szukam osób, które zmagały się z dyskopatią ledźwiową jak obecnie ja. Może ktoś miał podobne objawy do moich i coś podpowie :/ W skrócie: pierwsze bóle i drętwienie nogi zaczęło się ok maja 20...
Zmiana w okolicy kregoslupa ls
Witam, borykam sie z bolem kregoslupa ls. Jestem po rezonansie. Ciekawi mnie zaznaczona za zdjęciu zmiana. Mozna prosic o informacje czy to cos istotnego? Dołączam opis: Spłycenie lordozy lędźw...
Reklama:
Reklama: