Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

w jakiej pozycji znajduje się pacjent w trakcie czyszczenia żył szyjnych?
4 komentarz
ostatni 14 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 11-06-2024, 11:07:45 T K glowy-w prawym placie skroniowym -blizna malacyjna[/CYTAT]
9 komentarz
ostatni 11 dni temu  
/ gość
Witam, w sierpniu 2023 przeszłam operacje odbarczenia l4, l5s1 obustronnie. Niestety 18 października się wywróciłam i upadłam na plecy. Od tamtej pory ból w kręgosłupie, kucie oraz niby czuje lewą nogę ale mam uczucie jak by to nie była moja noga a dodatkowo bardzo ciągnie po nodze aż po podeszwę. Czy coś mogłam uszkodzić?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Może być od torbieli. Lekarze w Polsce nie chcą tego przyznać. Jest jednak wątek na ten temat i to oczywiste, że torbiel może być przyczyną.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Jestem 40 lat po embolizacji tętniaka w prawej komorze czołowej.Rokowania były bardzo złe.Dodatkowo podczas trepanacji byłam w 3 miesiącu ciąży,miałam wylew podpajeczynkowkowy Urodziłam córeczkę cała i zdrowa mimo 7.5 godz.zabiegu.Pierwsze miesiące były moim koszmarem nie chodziłam nie mowilam były problemy z fizjologią Obecnie jestem mamą trojki dzieci, które przyszły na świat poprzez carskie cięcie.Pozostaly mi problemy z mową gdyż nieraz plączą mi się słowa lub nie mogę wymówić tego co chcę Przeszłam prawdziwy horror.Tego nie jestem w stanie zapomnieć.Do dziś boję się każdego bólu głowy.
7 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Najlepiej poradnia przyszpitalna. Banacha, Bródno, Wim
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Udalo sie pozbyc bolu? [CYTAT] gość 31-05-2009, 23:27:00 Mam 22 lata. od 3 lat boli mnie kosć ogonowa. przeszłam szpital, wszelkie tomografie, rezonans, punkcje lędźwiową, zastrzyki, rehabilitacje w kilku miejscach i nic. Boli okropnie. Wyniki badań nic nie pokazały. Kilku chirurgów, neurologów itd. nie pomogło. Ostatni powiedział mi że moze bolec i to jeszcze bardzo długo. jade cały czas na diclofenacu, ewentualnie paczka ibupromu choc nie zawsze zredukuje ból, ketonale itd. jeśli ktoś może przeszedł, przechodzi i może pmóc albo podzielic sie rozpacza to prosze.[/CYTAT]
122 komentarz
ostatni 15 dni temu  
/ gość
Czy byłeś szczepiony na covid?
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: