Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Buy Original Latvian Passport Online Buy Polish Passport Buy real Austrian ID card online Buy Real Portuguese ID card Online Buy real Spanish ID card Online Buy Real Spanish Passport Buy Real Turkish Drivers license online Buy Real UK passport online Buy registered Italian drivers license Buy registered Italian drivers license Buy Romanian drivers license Online Buy Serbian drivers license 2023 Buy Spanish drivers license online Buy Swedish drivers license registered in Transportstyrelsen Buy Switzerland drivers license 2023
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Leki na depresję uszkodziły układ nerwowy spowodowały otępienie skroniowe
5 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witaj, mam dokładnie to samo jeśli chodzi o drżenie i okres czasu. Są momenty kiedy jest ok, a są dni że jest tragedia, rozsypuje coś, wypada mi z rąk itd. Nasila się w stresie czy nerwach ale nawet w zwykłych codziennych sytuacjach kiedy nie mam zbytnio powodu do stresu. Wstyd mi gdziekolwiek iść do ludzi z tym. Wypełnić jakiś wniosek w urzędzie, zapłacić za zakupy drobnymi czy wziąć kubek do płukania ust u dentysty... Lekkie drżenia miałem od dziecka (nerwica?) Ale od około dwóch lat stan się mega pogorszył. Fakt, te ostatnie dwa lata były bardzo dla mnie trudne ale czy to moga być "zszargane nerwy" ? Neurolog stwierdziła drżenie samoistne. Pierwszym razem brałem propanorol i neurovit. Poprawa chwilowa. Drugim razem przepisała Amantix. Faktycznie poprawa...na 4 dni, potem co raz gorzej. Teraz biorę akineton. Nie wiem właściwie po co bo nic nie daje. Lewa ręka jak u Ciebie drży ale mniej niż prawa. Kciuk najbardziej. TK robione, z głową OK. Neurolog również powiedziała, że to może być pozostałość po covidzie. Sam już nie wiem, żyć się odechciewa przez to. Mam zamiar zrobić badania tarczycy bo ponoć daje taki objaw. Również muszę zrobić test na boreliozę przewlekłą ponieważ kilka dni temu wyszło to mojej mamie - neuroborelioza, która również może dawać taki objaw. Mam również czasem drgania głowy/karku gdy np. właśnie leżę u dentysty lub patrzę długo w jeden punkt. Również szukam pomocy, jakiegoś rozwiązania, skutecznego leku...bo życie z tym jest naprawdę trudne :( Mężczyzna, lat 32
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Na poprawę pamięci warto rozwiązywać różnego typu łamigłówki, wykreślanki, krzyżówki, czytać książki, wykonywać obliczenia matematyczne w pamięci, uczyć się nowych umiejętności, a także rymowanek/wierszy/piosenek na pamięć. Można również skorzystać z rehabilitacji neuropsychologicznej, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb Pacjenta.
23 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Witajcie. Urodziłem się już z wadami wrodzonymi-niepełnosprawność ruchowa i inne mniejsze wady. W ostatnim czasie robiłem Tomograf komputerowy w celu kontroli oponiaka i torbiela. Dodatkowo lekarz zlecił sprawdzenie i upewnienie się czy nie mam dziecięcego porażenia mózgowego. Okazuje się że mam to (co już dawno podejrzewałem). W związku z tym chciałem się zapytać czy są jakieś badania w celu stwierdzenia jaki stopień tego porażenia jest?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Spróbuj trenować przeponę, wciąganie i wypychanie brzucha. -123wsda
3 komentarz
ostatni 20 dni temu  
/ gość
Jestem 40+ właśnie wyszedłem ze szpitala ze wstępną diagnozą, z receptą na madopar i skierowaniem do poradni chorób pozapiramidowych w warszawskim szpitalu bródnowskim. Mam wizytę w połowie 2024. Chciałbym zapytać jaka jest procedura krok po kroku w przypadku parkinsona, żeby być przygotowany na pierwszą wizytę, żeby nie przeoczyć żadnej ważnej kwestii ... Kiedy jest stawiana diagnoza, w którym momencie otrzymuje się refundację na leki (bo na razie płacę 100%), gdzie szukać specjalistów od parkinsona (podkarpackie), jakie są dalsze kroki po pierwszej wizycie w poradni parkinsonizmu .... ?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Z odwiedzonych przeze mnie kilku neurologów , żaden nie chce wystawić zaświadczenia o chorobie. Dlaczego?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama: