Reklama:

neurolog epi - warszawa (10)

Forum: Padaczka

gość
18-07-2013, 07:53:23

od 4 lat byłam pacjentką dr cieślak (wspaniała kobieta), teraz jestem zmuszona szukać innego lekarza ; czy możecie polecić dobrego specjalistę (może być na nfz) z Warszawy
gość
18-07-2013, 19:34:11

A co nie tak z dr Cieslak? Przyjmuje na NFZ na Banacha. Podobnie jak dr Andrzej - też niezły epileptolog
gość
18-07-2013, 19:35:20

Andrzej Rysz - w poprzedni poscie wycielam niechcacy nazwisko :)
gość
19-07-2013, 07:35:21

Nie napisałam że z Dr Cieślak coś jest nie tak, niestety nie będzie przyjmowała już w przychodni w której się leczę :( dostałam od niej skierowanie do dr Rysza, jestem zapisana na listopad (prywatnie) ; teraz poszukuje tel. żeby zapisać się na Banacha, może moglibyście podać ten nr. ?
Jeszcze jedno pytanie:
dotychczas przyjmowałam kepprę w tabletkach, ale ze względu na wysoką cenę, Pani Doktor zaproopoowała ten sam lek ale w syropie; czy ktoś z Was zamieniał tabletki na syrop ? skład jest ten sam więc powinno być ok, ale może macie jakieś uwagi, spostrzeżenia
Początkująca
19-07-2013, 12:32:17

dotychczas przyjmowałam kepprę w tabletkach, ale ze względu na wysoką cenę, Pani Doktor zaproopoowała ten sam lek ale w syropie; czy ktoś z Was zamieniał tabletki na syrop ? skład jest ten sam więc powinno być ok, ale może macie jakieś uwagi, spostrzeżenia
a LEVETIRACETAM TEVA - zamiennik keppry, Moje dziecko ten lek przyjmowało
gość
19-07-2013, 16:19:56

Tel. 22 599-10-50
Pon-czw. 10-16
Pt. 10-15
Więcej szczegółów można wygooglowac ;)
gość
21-09-2013, 01:55:13

Jestem ofiarą wypadku i mam epilepsję wykrył przy pomocy badania EEG Profesor Bacia. Leczy on w Szpitalu Akademickim w Olsztynie. Przyjeżdża do nas 2 razy w miesiącu z Warszawy.
gość
31-10-2013, 07:18:09

w ramach NFZ neurolog przyjmuje w Centrum Vita Medica na ul Kłopotowskiego 22, nie trzeba długo czekać na wizytę więc zadzwoń i się umów
Początkująca
27-09-2020, 16:54:41

Treść zablokowana przez moderatora

Początkująca
28-09-2020, 07:41:22

U doktora Szymańskiego leczę się od kilku lat. Wspaniały człowiek. Wie jak pomóc, nie leczy metodą "spróbujmy, może zadziała". Badania, diagnoza, leczenie. I to działa. Potrafi wsłuchać się w potrzeby pacjenta. Bardzo empatyczny - co na mnie także zrobiło wrażenie.

gość

Dopuszczalne formaty pliku graficznego: jpg, jpeg , png.

Rozmiar zdjęcia nie powinien przekraczać 0.6MB.

ZOBACZ INNE DYSKUSJE

gość
Dziwne bóle głowy i szyii
Witam piszę do was z zapytaniem ponieważ może ktoś przechodził coś podobnego i dalej mi podpowie co robić. Około dwa miesiące temu zaczęła boleć mnie głowa z tyłu po prawej stronie ból nie jest mocny raczej lekki po tabletce przeciwbólowej ustępuje na cały dzień lecz najbardziej męczące jest to iż trwa co dzień od rana aż do położenia się w łóżku wtedy ustępuje. Byłam u kilku neurologów którzy nie stwierdzili objawów neurologicznych każdy "szedł" w kierunku napięcia mięśni potylicznych barkowych ogólnie mięśni znajdujących się w tym obrębie. Robiłam rtg które wykazało zniesienie lordozy szyjnej oraz boczne lekkie skrzywienie kręgosłupa korzystałam z kilku różnych fizjoterapii (tylko jedna przyniosła ulgę ból zniknął na dwa tygodnie) gdy pojawił się ponownie postanowiłam wykonać rezonans odcinka szyjnego który wykazał zniesioną lordoze (rezonans był niskopolowy 0,4 T zastanawiam się czy nie był zbyt słaby i czegoś nie przeoczył) ostatnio ból zniknął samoistnie na kilkanaście dni ale wczoraj się znów pojawił czasami promieniuje za ucho do skroni zdarzyło się też do oka ale zazwyczaj odczuwam go w jednym miejscu z tył głowy bardzo nisko czasami czuję jakby mrowienie w karku i ciągnięcie zdarza się także iz ból pojawia się w innych częściach głowy ale jest to kilkusekundowy ból kłujący który szybko mija obecnie czekam na rezonans głowy ponieważ zaczęłam się zastanawiać czy to nie jakiś guz myślę s gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny może ktoś przechodził coś podobnego. Będę wdzięczna za rady.
Konieczność powtórzenia rezonansu głowy zalecona przez radiologa
Witam serdecznie, Miałam wykonany rezonans magnetyczny głowy bez kontrastu zwg na zaburzenia koncentracji i pamięci oraz wieloletnie przyjmowanie leków na depresję. Po około dwóch tygodniach dostałam telefon z informacją o konieczności powtórzenia badania, tym razem z kontrastem. Termin na za tydzień. Na pytanie dlaczego jest to konieczne- odpowiedź że tak zdecydował lekarz, niektóre obszary mózgu będą dzięki temu lepiej widoczne. Czy to standardowa procedura? Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Czy dobrze myślę, że coś dostrzeżono i chcą się temu lepiej przyjrzeć?
gość
Rezonans głowy i angiografia bez kontrastu
Proszę o odpowiedź czy muszę się martwić wynikami? Kilka razy pojawił się ból głowy, dwa razy przestawałam widzieć i wrażenie wykręcania gałek ocznych, zawroty głowy. Narazie ustało. Pojawia się pisk lub szum w uchu. Okulista zapisał okulary. Poniżej wynik badania: Badanie angio-MR: hipoplazja odcinków A1 t. mózgu przedniej prawej i P1 t. mózgu tylnej prawej, wady naczyniowej ani ewidentnej niedrożności w obrębie tętnic koła Willisa badanie nie wykazało. Opis badania: Badanie MR głowy wykonane w sekwencjach FSE, SE, FLAIR, opcji DWI, SWAN w obrazach T1- i T2- zależnych w płaszczyznach czołowej, strzałkowej i poprzecznej wykazuje: Układ komorowy położony pośrodkowo, nieposzerzony. Przestrzenir podpajeczynówkowe prawidłowej szerokości. W nad namiotowej istocie białej okołokomorowej przy rogach czołowych komór bocznych pojedyncze drobne ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR o śr. do 3mm - zmiany o charakterze niedokrwiennym. Poza tym intensywność sygnału istoty białej i szarej prawidłowa. Struktury podnamiotowe prawidłowy obraz MR. Cech ograniczenia dyfuzji w badaniu DWI ani ognisk krwotocznych w SWAN nie stwierdza się. Czy muszę się martwić?
gość
Padaczką lekooporna frisium
Córka ma cztery leki na padaczkę jest po zapaleniu mózgu ,ostatnio lekarz dodał jej frisium 10po pół tabletki na wieczór na dwa tygodnie.A potem przestać czy nie będzie skutków ubocznych ?
Forum: Padaczka
Reklama: