Reklama:

Popularne na forum

Do postu powyżej. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 5.12.2022 r. w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców - zał. nr 6
696 komentarz
ostatni 20 dni temu  
/ gość
Witam, leczę się olejem z konopi od niedawna. Jednak nie widzę poprawy przyjmując 2x po 19 kropli. Czy może ktoś z Państwa polecić dobrego neurologa, który leczy tym olejem. Magda
32 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Rls mam od dwóch lat. Biorę leki na Parkinsona. Działają na mnie 5 godzin . Wiec jedna tabletkę biorę o 21 a druga o2 w nocy . W przeciwnym razie zero spania. Spacerowanie cala noc . A tak sie zyc nie da . A trzecią biore w dzien o 13stej by móc chwilę posiedzieć czy poleżeć. Nie wiem czy to zycie jest takie fajne teraz .
104 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
pochwal się jakie brałeś leki Pozdrawiam
17 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
A jak wygląda atak i czy jest w czasie snu
23 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Witam Serdecznie na padaczkę zachorowałem w 2011 roku, po usunięciu oponiaka mózgu. Miałem 4 napady gdzie przy lekach Depakine Chrono i Vetira, brałem lek przeciwbólowy Ketonal. Ojciec wyczytał, że ten lek może powodować interakcje. Po odstawieniu Ketonalu, na szczęcie od 2011 roku jest ok zero napadów. Dodam, że w wieku 13 lat chorowałem na raka. Poruszam się lasce stąd bóle lędźwia czasem nogi i ręki. Zastanawiam się nad zakupem TENS. Zrobiłem sobie jeden zabieg pożyczonym od koleżanki z pracy na przedramieniu i jest ok. Czy Ktoś ma doświadczenie, i używa TENS mimo zdiagnozowanej Epilepsji? Będę wdzięczny za podzielenie się opinią. Pozdrawiam Wojtek
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, medycyny i zdrowego stylu życia. To miejsce, gdzie eksperci i pasjonaci branży dzielą się wiedzą i doświadczeniem. 🏥💊 Aby uczcić tę okazję, organizujemy konkurs o jesiennej chandrze! 🍂😔 Jak wziąć udział? To proste: 👉 Polub stronę Medforum.pl! na Facebooku 👉 Dodaj pod postem konkursowym w formie komentarza przepis na to, jak skutecznie radzić sobie z jesiennym przybiciem. 👉 Polub post konkursowy Nagrody? Oczywiście! 🎁 Uczestnicy, którzy spełnią powyższe warunki i udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają zestaw kosmetyków Tołpa Dermo Face. Konkurs trwa do 14.12.2023 r. Jesień może być magiczną porą roku, a my chcemy razem z Wami odkrywać jej uroki. Dołącz do nas i podziel się swoimi sposobami na walkę z chandrą! Dowiedz się więcej na stronie FB Medforum.pl!, a także w regulaminie i weź udział w konkursie! 💪🍂 Więcej informacji znajdziesz na: https://medforum.pl/wiadomosc/konkurs-odpowiedz-na-pytanie-jak-walczysz-z-jesienna-chandra-i-zgarnij-nagrody/30950
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Witam, dzisiaj mija dwa tygodnie od operacji kręgosłupa szyjnego, wstawienie implantach na wysokości C3-C4.Wczoraj miałam zdjęte szwy. Po zabiegu miałam problem z połykaniem i bólem gardła, po zastosowaniu leków ból ustąpił po tygodniu ale zdrętwiało mi pół żuchwy po stronie rany, rana tkliwa i bolesna, szyja obrzęknięta.Pojechalam z córką po tyg, na Sor i dowiedziałam się, że wszystko w porządku.Bardzo się stresuje tą sytuacją więc umówiłam się do neurologa.Mi zabroniono nosić kołnierz.Wczoraj lekarz mi powiedział, że wszystko jest świeże i trzeba czasu. Czy ktoś z państwa też miał takie objawy?Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: