Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam, w sierpniu 2023 przeszłam operacje odbarczenia l4, l5s1 obustronnie. Niestety 18 października się wywróciłam i upadłam na plecy. Od tamtej pory ból w kręgosłupie, kucie oraz niby czuje lewą nogę ale mam uczucie jak by to nie była moja noga a dodatkowo bardzo ciągnie po nodze aż po podeszwę. Czy coś mogłam uszkodzić?
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Polecam masażystę - kręgarza Pana Jana Jankowskiego. Osobiście byłem na masażach i terapii manualnej ale efekty nie są nawet w małym stopniu zbliżone do efektów masażu Pana Jankowskiego. W necie nie ma opinii ale on ich po prostu nie potrzebuje :) —-> Bio Masaż ul. Arciszewskiego. Masaż jest krótki, niedrogi, bardzo skuteczny - magia.
16 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, mam kręgozmyk tylny ok 5 mm na poziomie L4/L5 oraz dyskretne zwężenie przestrzeni międzykręgowych L4/L5 i L5/S1 głównie w części tylnej. Czy w przypadku ciąży jest to wskazanie do cesarskiego cięcia? Jeśli tak, to z jakim znieczuleniem? Ogólnym czy podpajęczynówkowym? Gdzieś wyczytałam, że to drugie daje się, ale poniżej kręgu L3/L4 więc w sumie nie wiem czy w moim przypadku to dobrze czy źle... Ogólnie przeraża mnie zajście w ciążę i poród z tymi wszystkimi problemami z kręgosłupem a jak próbuję wypytać coś ortopedów i lekarzy to każdy mowi, ze "jak pani bedzie w ciązy to sie dopiero zobaczy"...
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Czy rozważał ktoś operację ?
15 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Bardzo cieszę się , że zobaczyłam Wasze opinie. Dostałam telefon i miałam wybrać się w tym tygodniu na konsultacje. Dzięki Wam raczej się nie wybiorę. Czy ktoś zna jakiś prawdziwy ośrodek z przyjaznymi terminami i na nfz?
28 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
W myslenicach przyjmuje pani doktor paula chodze do niej pierwsza wizyta 250 a nastepne 200 pracuje w7 szpitalu w Tarnowie bylam tam na nfz na blokadzie kręgosłupa pod renngenem
15 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Ktoś miał zabieg w Konstancinie ,i jakie efekty ?
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama: