Reklama:

Popularne na forum

A jaki lek najlepiej pomaga państwu w tej chorobie ?
6 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
odczuwam ból barku przy zapinaniu biustonosza,spodnie i czuję cały czas.Próbuję oszczędzać się.Schylałam się zawiązać but i znów poczułam lekki "odlot" i lęk - przez chwilę nie moja głowa Bożena
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Proszę napiszcie, że komus udało się to opanowac? Od miesiąca nie śpię. Jest coraz gorzej. Przeraża mnie wizja nadchodzącej nocy.
14 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Bardzo Cie prosze o kontak 539043028. Mam te sama sytacje wyslij prosze sms oddzwonie
11 komentarz
ostatni 19 dni temu  
/ gość
Jeszcze jedno może być guz przysadki też ale wątpię !
4 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
jakie masz objawy?
3 komentarz
ostatni 25 dni temu  
/ gość
Nie ma potwierdzonych przypadków bo nie robią biopsji mózgu ,
93 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Wszystko wskazuje że mam MSA. Jak żyć
106 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: