Reklama:

Poznajmy się (581)

Forum: Padaczka

gość
21-02-2018, 18:44:32

Do Callisto i innych,którzy szukają przyczyn choroby. Polecam Wam dr Wiere Chmielewska. Pani dr jest irydologiem, na podstawie badania oka szuka przyczyn choroby i je znajduje. Następnie przepisuje leki homeopatyczne, które naprawdę pomagają. Poczytajcie sobie o irydologii i o niej. Callisto zadzwoń do niej nie pożałujesz. Podaję numer, zrobisz co zechcesz, przyjmuje w Bełchatowie 602342566.Naprawde poznasz przyczynę choroby. Naprawdę jest skuteczna i nie jest droga. To jest dr, pochodzi z Łotwy, ale jej dziadek byl Polakiem. Dużo jest o irydologii w internecie. To jest skuteczny sposób na postanowienie trafnej diagnozy.powodzenia.
gość
24-02-2018, 12:28:43

Czy ktoś próbował?
gość
04-03-2018, 18:16:35

Callisto i jak u Ciebie? Kuracja przeciw pasożytom i hormony pomagają? Nie masz ataków?
gość
04-03-2018, 19:22:03

Cześć Kochani .Ogólnie dobrze sie czuje .Jest duży postęp . Dopóki byłam na dietce takiej bezglutenowej , bezmlecznej hehe :D to ataków zero .W ostatnim czasie stęskniłam sie za frytkami i plackami ziemniaczanymi i przecholowałam ..jak placki tak od razu śmietana obowiązkowa i tak przez kilka dni i zaraz po tym atak ehh.. Nie mam 100% pewności czy to akurat same jedzenie tu wpłynęło bo to był akurat dzien po pełni haha. Czyli dalej dylemat gdzie tu wina . Co do robaczków to moge sama cos przypuszczać bo nie łatwo wykryć czy one jeszcze są . Więc takie kółko Macieja . W ostatnim czasie też mnie zaciekawił temat dlaczego w większości kobiet podczas ciąży nie ma ataków albo też podczas antykoncepcji ..Ostatnio był nawet wątek na tym forum .Padaczka a hormony . Nie chce mi sie pisac od nowa więc można sobie go poczytać . W każdym badz razie ważną role odgrywa tu prolaktyna i dopamina (one się równoważą ). Zastanawiając sie nad tym wszystkim to dieta ma tu ogromny wpływ. A jak u Was ? Pozdrowionka .Callisto
gość
04-03-2018, 20:01:11

Callisto dietą robaków nie wybijesz, badania w laboratorium też wszystkiego nie wykażą. Ktoś pisał wcześniej o biorezonansie,musisz tego spróbować. Wpisz sobie biorezonans a leczenie padaczki.
gość
04-03-2018, 20:04:03

Arku, a co u Ciebie? Dlaczego się nie odzywasz?
gość
08-03-2018, 21:26:38

Witajcie.Z okazji dnia kobiet pragnę złożyć wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji dnia kobiet.Życzę wam drogie panie dużo,dużo zdrowia szczęścia w życiu rodzinnym i osobistym oraz wszystkiego czego sobie zarzyczycie i zapragniecie.Ale przede wszystkim najwięcej zdrowia,bo zdrowia jest nam najwięcej potrzebne.Tego życzy:Arek z synkiem Błażejkiem.Ps.U mnie wszystko wporządku.Niedługo się odezwę.
gość
09-03-2018, 08:57:43

Arku, bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku. Napisz coś więcej, czyżby ataki ustąpiły? Dziękuję za życzenia w imieniu wszystkich kobiet
gość
11-03-2018, 09:11:51

Witajcie kochani.U mnie jak narazie wszystko w porządku.Chodzi mi oto że nie jest gorzej niż było do tej pory.Obecnie nie na pogorszenia.Co do moich ataków to one są nadal.Jest tak jak było.Ok.15,20 moze mnie lub więcej.Zależy jaki miesiąc.Jedyn plus jest taki,że ataki są słabsze niż były do tej pory.Tzn.nie ma aż takiej agresji w trackie ataku.Szybciej też dochodzę do siebie.Zauważyłem też to jak bym pamiętał końcówkę ataku.Nie wiem czym to jest związane i czy ma to jakiś związek z moim leczeniem czy poprostu zmienił się charakter ataków.Wszystko biorę pod uwagę bo jak zacząłem brać Keppre to też diametralnie zmienił się u mnie charakter ataków.Raptownie tak z dznia na dzień ustąpuły ataki silne,a pojawiły się takie ze jak mam atak to lecę do tyłu.Więc sami widzicie że nie wiem co mam o tym myśleć.Niedawno byłem u neurologa to jak z nim rozmawiałem. I pytałem czy mam już wprowadzoną maksymalną dawkę wszystkich leków,to on powiedział mi że tak.Czyli:Lamitrin 100 2-0-2,VIMPAD 200 1-0-1,VETIRA 1000 1,5-0-1,5.Dostałem też na MRI i badanie mam na 4.10.2018r.Neurolog powiedział mi też że został wymaleziony jakiś nowy lek do leczenia padaczki lekoopornej niż Keppra.Może wy słyszeliście coś o tym leku?Mam też do was pytanie:Czy ktoś z was przyjmuje VIMPAD?,jak tak to czy przy przyjmowaniu VIMPADU macie bule głowy?
gość
11-03-2018, 09:13:08

Sorry nie podpisałem się. Arek

gość

Dopuszczalne formaty pliku graficznego: jpg, jpeg , png.

Rozmiar zdjęcia nie powinien przekraczać 0.6MB.

Reklama:
Reklama:
Reklama: