Reklama:

Jak wygląda fizjoprofilaktyka w miejscu pracy?

02-08-2023,
InnovationPR

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Jak wygląda fizjoprofilaktyka w miejscu pracy?

shutterstock

Praca zdalna

Praca przy komputerze to wiele godzin w jednej pozycji, które obciąża organizm. Taki styl życia powoduje, że nasz kręgosłup nieustannie pracuje. Siedzenie nie jest naturalną pozycją ponieważ zaburza prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowo – szkieletowego. Dlatego tak istotna podczas pracy jest fizjoprofilaktyka.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Rehabilitacja

Gdzie kwalifikacja i operacja endoskopowa przepukliny C?
Witam, Gdzie w wielkopolsce można się kwalifikować na operację endoskopową przepukliny kręgosłupa szyjnego? Koniecznie NFZ. Sam nie mogę nic znaleźć.
Operacja szyjnego a pieczenie stop
Czy was też piekły stopy I parzyły nawet palce czy lydki od szyjnego . Rece nic .
Operacja szyjnego
Ktoś miał zabieg w Konstancinie ,i jakie efekty ?
Przed operacja
Witam Jestem przed operacją bardzo się boję . Czy też tak mieliście, że dolegliwości prawie minęły przed operacja Mam mieć wstawione 2 impla ty c5-6 i c6-7 . B.
Przepuklina L5/S1 - operacja czy rehabilitacja
Cześć, szukam osób, które zmagały się z dyskopatią ledźwiową jak obecnie ja. Może ktoś miał podobne objawy do moich i coś podpowie :/ W skrócie: pierwsze bóle i drętwienie nogi zaczęło się ok maja 20...
Zmiana w okolicy kregoslupa ls
Witam, borykam sie z bolem kregoslupa ls. Jestem po rezonansie. Ciekawi mnie zaznaczona za zdjęciu zmiana. Mozna prosic o informacje czy to cos istotnego? Dołączam opis: Spłycenie lordozy lędźw...
Reklama:
Reklama: