Reklama:

termolezja (57)

Forum: Neurologia - forum dla rodziny i pacjenta

Początkująca
15-10-2008, 19:35:00

witajcie, co do zabiegu termolezji, to moja mama (52 lata) miała go w maju tego roku a to ze wzgledu na to ze zachorowała na neuralgie nerwu trójdzielnego, to straszna choroba- jak widze jak mama cierpi z bólu to aż mnie ściska w sercu ze nie moge jej pomóc, zabieg pomógł na 6 miesiecy ale wydaje mi sie ze trzeba go bedzie teraz powtórzyc bo z tym bólem sie nie da życ [addsig]
Ivona
Początkująca
26-10-2008, 10:56:00

Witaj moja mama również ma 52 lata i też choruje na neuralgie nerwu trójdzielnego.Nie miała jeszcze żadnego zabiegu, bo lekarz twierdzi że będzie miała duże powikłania.Jeśli możesz napisz gdzie Twoja mama robiła ten zabieg i jak się tam dostała. błagam
Początkująca
27-10-2008, 18:30:00

no witam, a wiec odpowiadając na twoje pytanie: mojej mamie przeprowadzał ten zabieg ponoc najlepszy specjalista w Polsce- dr, hab,n itp. w Klinice Leczenia Bólu w Krakowie, moja mama sie tam leczy, jezdzi raz w tygodniu na blokady. Co do samego zabiegu to naprawde jest on ratunkiem.
Ivona
Początkująca
27-10-2008, 18:36:00

aaaa i jeszcze jedno, żeby ten zabieg wykonać trzeba sie najpierw zarejestrować do tej kliniki, wystarczy zatelefonować, potem pare wizyt, konieczne badania przed zabiegiem i w sumie tyle. Bardzo szybko był wyznaczony termin tak, że same plusy chyba. Na prawde polecam. pozdrawiam i życze o wiele wiecej szcześcia Twojej mamie
Ivona
Początkująca
01-11-2008, 13:44:00

Serdecznie dziękuję za te informacje i również życze dużo szczęcia i powodzenia.Pozdrawiam
gość
10-12-2008, 20:15:00

Witam, a mozecie napisac jaki jest koszt tego zabiegu? Dziekuje!
Początkująca
11-12-2008, 07:46:00

Witam! Orientuje się może ktoś, gdzie na Dolnym Śląsku (najlepiej Wrocław, Świdnica, Wałbrzych...)można wykonać taki zabieg (termolazji)? Bardzo proszę o pomoc!!!
gość
11-12-2008, 17:12:00

ten zabieg jest darmowy- w całości refunduje go NFZ
Początkująca
13-12-2008, 17:13:00

Witam!
Mam podobny problem, tylko u mnie ból powoduje ucisk na nerwy w kręgosłupie szyjnym. Czy ktoś posiada jakąś informację, na temat ośrodka, który wykonuje takie zabiegi w Warszawie?
gość
13-12-2008, 18:11:00

Annam26 czy termolezja to jdyna metoda jaka może Ci pomóc w zwalczaniu bólu ? Czy jesteś po konsultacji u neurochirurga?

gość

Dopuszczalne formaty pliku graficznego: jpg, jpeg , png.

Rozmiar zdjęcia nie powinien przekraczać 0.6MB.

ZOBACZ INNE DYSKUSJE

gość
Bębnienie w uchu
Witam, miałam też tą przypadłość . Bębnienie w prawym uchu. Jest to związane z mięśniami żuchwy . Pochodziłam trochę po laryngologach, aż trafiłam na „ chcącego „ się zainteresować tą, nazwijmy to chorobą .Dostałam przekaz do terapeuty , który się tym zajmuje . Noszę na noc szynę , bo zaciskam mocno w nocy zęby . Po jakimś krótkim czasie mi przeszło , ale nie korzystałam z terapeuty , wystarczyła mi szyna , którą zakładam na noc . Pozdrawiam .
gość
Bardzo bym prosiła o poradę.
Mama ma 60 lat choruje od roku, ręce opadają od poniedziałku zaczęła rehabilitację domową. Mam dziecko 10 letnie on na to wszystko patrzy jak mama robi się nie znośna nawet tramal nie pomaga na ból nóg.
gość
Proszę o pomoc i poradę
Matkę chorą na stwardnienie zaniku mięśni bocznych, z dnia na dzień jest coraz gorzej nawet tabletki przeciwbólowe nie działają mama robi się nerwowa wulgarna itp . Nie wiem co mam już robić.
gość
Tabletki na uspokojenie a stan starszej osoby
Dzień dobry, bardzo proszę o poradę bo nie wiem gdzie tkwi przyczyna złego stanu zdrowotnego babci. Babcia ma prawie 90 lat, jest sprawna na umyśle, kontaktowa i logicznie myśląca. Od 5 lat babcia przyjmowała lek Zomiren 0,25mg ze względu na lekkie stany stresowe. Od trzech tygodni lekarz rodzinny zmienił jej ten lek że względu na szybkie uzależnienie, przepisał w zamian Hydroxyzinum 25 mg (1-0-1) oraz Pramolan 50 mg (0-1-0). Już po paru dniach od ich zmiany babcia zaczęła mieć omamy. Słyszy dziwne dźwięki, twierdzi że to nie są szumy uszne bo jak zatka uszy to tego nie slyszy. Mówi że łóżko się jej trzęsie, jest lękliwa i boi się być sama. Trochę niepokoi mnie taka reakcja. Mogłabym przypuszczać że może są to już zmiany starcze ale dziwi mnie fakt zbieżności z zmiana leków. Czy jest możliwość że to skutek uboczny właśnie stosowanych leków ? Udać się do neurologa, psychiatry ? Jak jej pomóc? Dziękuję za poradę.
Reklama: