Reklama:

Nowoczesne technologie wspierające rehabilitację

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Nowoczesne technologie wspierające rehabilitację

panthermedia

Rehabilitacja

Nowoczesne technologie pojawiają się w coraz większym zakresie w naszym codziennym życiu i z chęcią są przez nas wykorzystywane. Istotne jest to, że również medycyna sięga po nowinki techniczne, dzięki czemu proces diagnozy czy leczenia staje się dużo szybszy i bardziej efektywny. Dzięki zastosowaniu robotów rehabilitacyjnych, terapeuci mogą podnieść efektywność swojej pracy, poprzez zintensyfikowanie oddziaływań rehabilitacyjnych.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Rehabilitacja

Gdzie kwalifikacja i operacja endoskopowa przepukliny C?
Witam, Gdzie w wielkopolsce można się kwalifikować na operację endoskopową przepukliny kręgosłupa szyjnego? Koniecznie NFZ. Sam nie mogę nic znaleźć.
Operacja szyjnego a pieczenie stop
Czy was też piekły stopy I parzyły nawet palce czy lydki od szyjnego . Rece nic .
Operacja szyjnego
Ktoś miał zabieg w Konstancinie ,i jakie efekty ?
Przed operacja
Witam Jestem przed operacją bardzo się boję . Czy też tak mieliście, że dolegliwości prawie minęły przed operacja Mam mieć wstawione 2 impla ty c5-6 i c6-7 . B.
Przepuklina L5/S1 - operacja czy rehabilitacja
Cześć, szukam osób, które zmagały się z dyskopatią ledźwiową jak obecnie ja. Może ktoś miał podobne objawy do moich i coś podpowie :/ W skrócie: pierwsze bóle i drętwienie nogi zaczęło się ok maja 20...
Zmiana w okolicy kregoslupa ls
Witam, borykam sie z bolem kregoslupa ls. Jestem po rezonansie. Ciekawi mnie zaznaczona za zdjęciu zmiana. Mozna prosic o informacje czy to cos istotnego? Dołączam opis: Spłycenie lordozy lędźw...
Reklama:
Reklama: