Reklama:

Rehabilitacja osób po urazach głowy i rdzenia kręgowego

Rehabilitacja osób po urazach głowy i rdzenia kręgowego

Panthermedia

Kołnierz ortopedyczny

Każdą osobę z urazem głowy oraz rdzenia kręgowego należy traktować indywidualnie. Wszystkie ćwiczenia, zarówno te czynne i bierne powinny być początkowo wykonywane pod okiem wykwalifikowanego personelu, za zgodą lekarza. Nigdy nie należy wykonywać ich w innej kolejności bądź w większym czy mniejszym natężeniu niż zalecane. W sytuacji gdy osoba chora poczuje się gorzej trzeba ten stan zgłosić lekarzowi oraz rehabilitantowi.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Rehabilitacja

Gdzie kwalifikacja i operacja endoskopowa przepukliny C?
Witam, Gdzie w wielkopolsce można się kwalifikować na operację endoskopową przepukliny kręgosłupa szyjnego? Koniecznie NFZ. Sam nie mogę nic znaleźć.
Operacja szyjnego a pieczenie stop
Czy was też piekły stopy I parzyły nawet palce czy lydki od szyjnego . Rece nic .
Operacja szyjnego
Ktoś miał zabieg w Konstancinie ,i jakie efekty ?
Przed operacja
Witam Jestem przed operacją bardzo się boję . Czy też tak mieliście, że dolegliwości prawie minęły przed operacja Mam mieć wstawione 2 impla ty c5-6 i c6-7 . B.
Przepuklina L5/S1 - operacja czy rehabilitacja
Cześć, szukam osób, które zmagały się z dyskopatią ledźwiową jak obecnie ja. Może ktoś miał podobne objawy do moich i coś podpowie :/ W skrócie: pierwsze bóle i drętwienie nogi zaczęło się ok maja 20...
Zmiana w okolicy kregoslupa ls
Witam, borykam sie z bolem kregoslupa ls. Jestem po rezonansie. Ciekawi mnie zaznaczona za zdjęciu zmiana. Mozna prosic o informacje czy to cos istotnego? Dołączam opis: Spłycenie lordozy lędźw...
Reklama:
Reklama: