Reklama:

Ranking użytkowników - pytanie i prosba o opinie (88)

Forum: Neurologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Komentator
26-10-2011, 16:34:57

Poza tym jesli chodzi o mnie,to rywalizacja w rankingu nie przeszkadza mi w tym by pomagać innym ,doradzac w roznych sprawach,wspierac.
gość
26-10-2011, 21:14:19

Witam
Napisałam wczesniejszy post z propozycja, a nie odwoluje sie do was abyscie oddawali pieniadze na cele charytatywne.to byla zwykla propozycja konczace ta walke o zdobywanie punktow i kasy,jezeli niektorzy uwazaja to forum za zarobek to przykro mi ,ale ja tu nie jestem po to aby zarobic na forum kase jestem tu po to bo pomagam innym w jakis sposob a tu sa wiecznie klotnie o pieniadze co tu sie dzieje ;ludzie.Kto ma ochote to głosuje ja nikogo nie przymuszam.Kazdy z nas boryka sie z choroba swoja czy osoby bliskiej ale widac tu co po niektorych ze kasa rzadzi:(
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyx1hpemu9do5p.png[/img][/url] [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/dxom15nma1ljoade.png[/img][/url]
gość
26-10-2011, 21:31:54

Nie zrozumcie mnie zle ale to juz sie robi mdłe,za kazdym razem kazdego miesiaca ktos cos napisze o pieniadzach z eskulapek czy to juz sie nie moze skonczyc,ludzie oceniaja i beda oceniac to kazdy ma uwazac na to ze ty masz wiecej ty masz mniej bo ja juz nie rozumiem.Pomagamy sobie w jakis sposob ale widze ze co niektorzy robia sie wrogami dla siebie za głupie eskulapki.Ja zgłosze do administratora poraz kolejny ze te pieniadze tylko zagryzaja ludzi niech wymysla cos innego a ja biore sie za odpowiednia notke:0
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyx1hpemu9do5p.png[/img][/url] [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/dxom15nma1ljoade.png[/img][/url]
gość
26-10-2011, 23:14:19

Karolino ja się cieszę ,że tu jestem , mogę rozmawiać , pomóc dobrym słowem ,ale rywalizacja o finanse jest uciążliwa. Pewnie,że każdy się stara jak może jak tylko potrafi, aby atmosfera była miła. wszystko zaczęło się dziać negatywnie jak zaproponowano aby zlikwidować Eskulapki.
Lepszą nagrodą są płyty, książki, filmy.
Tak to zawsze Karolino będzie walka o pieniądze.
Ja również będę pisać w sprawie zmian.Portal mi się podoba. Cieszę się tu jestem,że poznaje miłych ludzi, ale czasem ta rywalizacja jest dla mnie pomysłem negatywnym. Nie miałam ostatnio siły pisać do administracji, ale ja zawsze czekam do momentu rozstrzygnięcia sprawy. :) Jak każdy pomyśli to będzie dobrze. Nie należy się bać tylko pomyśleć nad dobrym rozwiązaniem dla portalu:) Wspólne myślenie daje nam działanie, nieprawdaż?
Ania
.......
gość
27-10-2011, 05:58:34

Poprostu odkad jest ta walka na pieniadze jest tutaj rywalizacja jakiej nie powinno byc kazdy to wie.Jak dla mnie nagroda moze byc lizak bo bardzo je lubie,ja jestem tu od ponad roku i ten portal jest jak dla mnie wielka odskocznia od problemow moich,tutaj moge pomoc innym i bez nagrod zreszta udzielam sie juz dosc długo nawet jak nie bylo kasy,ja nie mam nic sobie do zarzucenia jestem tutaj i bede dla ludzi szukajacych pomocy:)
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyx1hpemu9do5p.png[/img][/url] [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/dxom15nma1ljoade.png[/img][/url]
Forumowiczka
27-10-2011, 15:58:14

traper777 2011-10-26 18:30:13 Wlasnie,uwazam ze sa tu osoby chore które tez potrzebuja pomocy,a suma laczna ktora jest przeznaczona nagrody niewiele by dala jakby zostala przeslana na jakas fundacje.
Natomiast pojedynczym osobom(uczestrnikom rankingu) ktorzy uczciwie zdobyli punkty,nagroda pomoze w rehabilitacji(np.kaji),a ksiazki pomoga w poszerzaniu wiedzy na temat roznych dziedzin medycznych.
Nie jest to wyscig szczurow tylko zdrowa rywalizcja,kto stara sie cos wniesc od siebie na forum ten dostaje nagrode.
Co nie zmienia sytuacji ze mozemy sobie nawzajem pomagac pomino rywalizacjji w rankingu,jedno drugiemu nie przeszkadza.
musze przytoczyć ta wypowiedź bo wydaje mi się że jest jedną z normalniejszych w tym temacie. Ja np też nie widzę tutaj "wyścigu szczurów".
Juz nie mogą tutaj wypowiadać się anonimowi, więc sprawa zupełnie ucichła. Nie ma jakieś zazdrości, chorej rywalizacji. Mi się wydaje, że ci, którzy którzy czy chcieli, czy dalej chcą przy okazji pisania otrzymać jakieś pieniażki nie mają zamiaru przeznaczyć ich na bezsensowne cele.
choć mnie osobiście nie interesuje kto na co wyda wygrane pieniadze, to jest zupełnie sprawa dotycząca tylko ich.
I czy jest ranking czy go nie ma, jakoś szczególnie nie zwracam na to uwagi. Dziwne, ze przeszkadza to ludziom, niezależnie czy są w rankingu, czy ich nie ma.
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15eb9jy8iw.png[/img][/url] [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kwf2jnrjy.png[/img][/url]
Komentator
27-10-2011, 19:45:19

Karolino zauwaz ze nie ma tu walki o pieniadze za wszelka cene,chyba ze w przypadku jednej osoby,ktora zablokowano.
Natomiast tak jak Tobie pieniadze pomoga w operacji Twojego meza, moga pomoc kaji w przypadku jej kolana .Sa to konkretne cele i wartosciowe.
Mysle ze ani Ty ani inne osoby nie chca osiagnac tych pieniedzy za wszelka cene, bez przesadyzmu w tych ocenach.
Swiadectwem tego sa np. dobre porady i wzajemna pomoc np. na tematach w dziale psychiatrii,psychologicznych.
Uwazam ze wiekszosc osob tutaj ma dobre intencje.
gość
27-10-2011, 20:29:45

Traper777 oczywiscie ze kazdy wyda pieniazki na co ma ochote,ja tylko podsunełam pomysł nic pozatym z tym celem charytatywnym.Tylko co miesiac cos komus sie nie podoba w rankingu,ktos ma duzo głosow ktos mało i wieczna wyliczanka.Jesem tutaj w dobrych intencjach tylko niech wreszcie sie skonczy to osadzanie innych pod wzgledem punktacji:)
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyx1hpemu9do5p.png[/img][/url] [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/dxom15nma1ljoade.png[/img][/url]
Komentatorka
28-10-2011, 20:36:03

hehe widzę, że moje hasełko "wyścig szczurów" jest coraz modniejsze tutaj
Ale narobiłam
Ja was tylko proszę, przestańcie się atakować-co niektórzy oczywiście.
Lubię to forum bo jest odskocznią od rzeczywistości i mam nadzieję, że i dla was też tak jest.
Także życze wszystkim udanego klikania na forum i pomagania innym w trudnych sprawach.
gość
28-10-2011, 21:19:28

Moim zdaniem niech każdy pisze w swojej dziedzinie.
Jeśli komuś coś nie pasuje to się zmieni Jesteśmy tutaj, ponieważ chcemy pisać, rozwijać się, dzielić swoją wiedzą.
To bardo fajne forum, w którym można każdemu pomóc.Uważam,że nie ma słynnego "wyścigu szczurów".
Nie ma sensu go tworzyć.Najlepsza jest miła atmosfera na forum, a wzajemne oskarżanie się nic nie da.
Ranking jest miłym dodatkiem do całości portalu
Pozdrawiam Ania
.......................

gość

Dopuszczalne formaty pliku graficznego: jpg, jpeg , png.

Rozmiar zdjęcia nie powinien przekraczać 0.6MB.

Reklama:
Reklama:
Reklama: