Reklama:

Proszę o pomoc , tak młoda a tyle cierpienia (2)

Forum: Neurologia po godzinach

Początkująca
26-04-2021, 18:06:46

Witam . Pomógł by mi ktoś ogarnąć to w normalnym języku . Mam 25 lat i martwię się o siebie .
Spłycona lordoza lędźwiowa.Na poziomie L5-S1:
-zaznaczone zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów orazdyskretnie w stawach m-k-
-umiarkowanie zwężona przestrzeń m-k
-obniżona intensywność sygnału w obrazach T2 zależnych krążka m-k - zmiany degeneratywne
-centralno-dwustronna protruzja krążka m-k na głębokość do 6 mm zmożliwością konfliktuwewnątrzkanałowych zwłóknami nerwu rdzeniowych po obu stronach.
Pozostałe przestrzenie m-k bez cech protruzji krążków m-k.
Stożek rdzeniowy nieuciśnięty o prawidłowej intensywności sygnału, bezzmian ogniskowych.
Początkujący
20-10-2022, 18:00:32

Skoro stozek rdzeniowy w porzadku, to po co to piszesz?

gość

Dopuszczalne formaty pliku graficznego: jpg, jpeg , png.

Rozmiar zdjęcia nie powinien przekraczać 0.6MB.

ZOBACZ INNE DYSKUSJE

gość
Prawo jazdy orzeczenie neurolog
Szukam kogoś kto faktycznie od neurologa dostał zaświadczenie o braku napadów, potrzebne do badan na prawo jazdy. Przepisy i teoria to jedno, ale trudno mi sobie wyobrazić że neurolog będzie chciał wydać takie zaświadczenie. Szukam osób, którym się to udało.
Forum: Padaczka
gość
Sporty walki a epilepsja
Witam mam pytanie, czy ktoś mierzył się z chęcią trenowania sportów walki typu boks , krav maga itp. Szukam informacji gdyż chciałbym potrenować oczywiście rekreacyjnie któryś ze sportów walki bez sparingów i oczywiście startów w zawodach. Czy same obijanie delikatne głowy może źle wpłynąć na kontrolowanie napadów padaczkowych . W moim przypadku mam dobrze kontrolowane napady , biorę leki a napady zdarzają się raz na parę lat i to ze względu na zmęczenie po większej imprezie zakrapianej alkoholem . Czy ktoś z was towarzyszy niedoli mierzył się ze sportami walki ? Oczywiście jako rekreacja a nie zawodowstwo .
Forum: Padaczka
gość
Padaczką lekooporna frisium
Córka ma cztery leki na padaczkę jest po zapaleniu mózgu ,ostatnio lekarz dodał jej frisium 10po pół tabletki na wieczór na dwa tygodnie.A potem przestać czy nie będzie skutków ubocznych ?
Forum: Padaczka
gość
Dostępność leków petnidan saft
Witam. Córka przyjmuje lek petnidan saft 50mg/mlbktóry obecnie nie jest dostępny w Niemczech. Przyjmowała zaminnik ethosuximid-neurax 50mg/ml, jednak ok również obecnie jest niedostępny. Czy mają Państwo jakieś sprawdzone apteki gdzie zaopatrzcie się w ten lek?
Forum: Padaczka
Reklama: